Your browser does not support JavaScript or its disabled!
Please turn it on, or be aware that some features on this website will not work correctly.
Contentbox headline
5.12.2020 -
Testy

Zostało kilka rzeczy do testu, na które trzeba by się zebrać grupą (kila os.). Moja propozycja - zbiórka w depo codziennie np o 21 i oblecenie danego questu/ jego części zaczynając od jutra.

Główne questy do testu:
- Heart of Destruction - tp na energolach - potrzeba wyciąć różne bosy za dźwigniami na 5 osób, ostatni max 15os.
- Ferumbras Ascendant - ukończenie wszystkich bosów i pokonanie ferumbrasa (dźwignie 5os.)
- Dream Courts - pierwsza część do wykonania solo/ w grupie - quest zaczynamy u Myzzi na west fortecy elfów, musimy zaczarować 8 kamieni, ostatni po pokonaniu Faceless Bane - potrzeba krótki dostęp u duszka na Karaibach. Końcowa część podobna jak rl, nieco uproszczona, po wykonaniu dostępu na bossy można bić je w 5 osób. Pokonując bosa 5 razy można walczyć z The Nightmare Beast (dźwignia na 10os.)
- Bigfoot Burden (Warzone) - teleport na prawo w teleportowni - dostęp do misji i ich wykonywanie jak na rl, potrzeba jednak mniej punktów aby móc wbić na bosy. Powinno to zająć kilka dni wykonywania dziennych misji. Na koniec walka z bosami -trzeba się zebrać grupką.

Poza tym zapraszam do używania i testowania supply stash w depo, na początku testowego wywalił jakiś crash z nim związany ale więcej się nie powtórzył. No i crash klienta na skosie, zmieniłem coś co mogło go powodować ale pewnie nie to.


Monster of the Day Monster Pedestal and Players Online Box
0

Players Online